Naujiena

Konkursas: "judėk judėk ir netingėk"

2019 05 29

Rumšiškių Antano Baranausko gimnazijos 2b kl. mokiniai laisvu ir pertraukų metu kūrė ritminį šokį. Antrokai patys rinkosi muziką, derino judesius. Ir  mums pavyko! Šokome ir klasėje, ir kai saulė švietė, mokyklos kieme. Savo šokiais labai sužadinome kitų mokinių smalsumą. Ir savaitės pabaigoje prie mūsų jau prisijungė kitų klasių mokinių.

Žaslių pagrindinės mokyklos 6 klasės mokinių veikla: gegužės 18 - oji – tarptautinė šiaurietiško ėjimo diena. Ta proga kartu su Šiaurietiško ėjimo klubu ,,8 ŽINGSNIAI“ dalyvavome 11 kilometrų (per visą dieną nuėjome daugiau kaip 15km) pėsčiųjų žygyje. Pamiklinome kojas ir praturtinome savo pažintį su Birštono unikaliomis vertybėmis. Po pietų aplankėme Kneipo sodą, kuriame vaikščiojome basomis, braidžiojome mineralinio vandens baseinėliuose. Vėliau aplankėme Birštono Sakralinį muziejų, susipažinome su palaimintojo Teofiliaus Matulionio ir kardinolo, kilusio iš Žaslių apylinkių, Vincento Sladkevičiaus išskirtinėmis gyvenimo istorijomis. Mums duris atvėrė medinė Nemajūnų Šv. apaštalų Petro ir Pauliaus bažnyčia. Praturtėjome ir fiziškai, ir dvasiškai. Iki naujų susitikimų žingsniuojant ir naujų pažinimo potyrių!

Žiežmarių gimnazijos 3a klasės mokiniai visą savaitę kiekvieną rytą pradėjo judriomis mankštomis.

Žiežmarių gimnazijos 5a klasės mokiniai gegužės 17- 18d. keliavo po Latviją. Aplankė Jūrmalą, kur susipažino su miesto įžymybėmis, galėjo atsigaivinti prie jūros. Vėliau keliavo į Rygą, ten pažintis su senamiesčio objektais, automobilių muziejaus eksponatais, automobilio kėlimas ir kiti smagūs nuotykiai. Kitą dieną svečiavosi Latvijos kino miestelyje Cinevilla. Apžiūrėjo daug įvairių objektų, dalyvavo kino kūrime. Vėliau vyko į Pure miestelį, ten sužinojo kaip pasigaminti šokoladą. Per tas dvi dienas nueita pėsčiomis daug tūkstančių žingsnių.

Žiežmarių gimnazijos 5b klasė gegužės 17-18 d. vyko į visiems Žiežmarių gimnazijos penktokams skirtą ekskursiją į Latviją. 5b klasės mokiniai dalyvavo žygyje pajūriu ir draugiškai judėjo. Mūsų šūkis: Mes keliausim, iškylausim ir draugiškai gyvensim.

Rumšiškių A.Baranausko gimnazijos 1b klasės mokiniai  aplankė sodybą "Gyvas kalnas". Šuniukai, ožiukai, viščiukai, žąsiukai, arkliukai...Kneipo takas... ir daug džiaugsmo!!!

Žaslių pagrindinės mokyklos 3 klasės mokinių veiklos:

Ekskursija į Kauną - Integruoto mokymosi diena " Istorijos pėdsekiai". Apsilankėme Mykolo Žilinsko dailės galerijoje, Vytauto Didžiojo karo muziejuje. Žaidėme imitacinį žaidimą "Žalgirio mūšis" (gegužės 15 dieną).

Lengvosios atletikos atrankinės varžybos tarp 3-4 klasių mokinių (gegužės 16 d.)

Dalyvavome pamokoje- konferencijoje " Mes prieš smurtą ir patyčias" (gegužės 17 dieną). 

Pravieniškių St. Tijūnaičio pagrindinės mokyklos 1-2 klasės veiklos:

1. Po metų plaukimo treniruočių galime drąsiai laukti vasaros atostogų. Dabar nebijome vandens ir jaučiamės saugesni. Buvo smagu lenktyniauti su mokytoja plaukimo takuose. 13 d.

2.Bėgimas įveikiant kliūtis yra įdomesnis. Tik turėjome prisiminti saugaus elgesio taisykles su sporto įrenginiais stadione. Supratome , kad ypatingai turime būti atsargūs žaidžiant , sportuojant nulijus lietui. 14 d.

3.Pastebėję salėje pagyvenusių žmonių jogos treniruotę dar su didesniu entuziazmu pradėjome mankštintis ir atlikti įvairius gimnastikos pratimus. Po užsiėmimo diskutavome, kad visiems žmonėms mankšta, judėjimas suteikia energijos, žvalumo. Kad kiekvienas žmogaus  turi  rūpintis savo sveikata. 15 d.

4. Mokiniai pasitikrino rankų stiprumą. Ne visiems buvo lengva išlaikyti save. Nusprendėme, kad reikia šį pratimą kartoti dažniau. O vasarą tam laiko turėsime. 16 d.

5. Mergaitės pasiūlė berniukams  pašokinėti klases. Paaiškinę ir pademonstravę visi draugiškai pradėjome žaisti. Taip išbandėme šoklumą ir rankos taiklumą. Mokytoja papasakojo kaip pati šį žaidimą žaidė vaikystėje. Mokiniai pakvietė pažaisti ir mokytoją. Buvo linksma ir įdomu stebėti džiaugsmingus vaikų veidus. 17 d.

V.Giržado progimnazijos 5e klasės mokiniai visą savaitę pertraukų metu šoko. Judėti linksma, o pagal muziką ne tik linksma, bet ir daugiau draugų gali prisikalbinti.

V.Giržado progimnazijos 6b klasės mokiniai visą savo laisvą laiką leido Girelės miške, žaisdami žaidimus su kamuoliu.

Žiežmarių mokyklos-darželio ,,Vaikystės dvaras“ antrokų antros savaitės veikla buvo skirta taisyklingai mokinių laikysenai ugdyti. Sužinoję apie mankštos svarbą, kiekvieną rytą mokiniai pradėjo mankštomis. Mankštas vedė patys mokiniai. Savaitės pabaigoje- penktadienį vaikai smagiai rungtyniavo ,,Linksmosiose estafetėse“, ugdydami judrumą, vikrumą, darbo komandoje įgūdžius.

Rumšiškių Antano Baranausko gimnazijos 1a klasės mokiniai visą savaitę mokėsi tinklinio žaidimo ypatumų.

Kaišiadorių r. Žiežmarių mokyklos-darželio "Vaikystės dvaras" 1 klasės mokiniai labai džiaugėsi sulaukę išvykos į Lietuvos Zoologijos sodą. Tai buvo kultūrinė pažintinė diena, kurios metu mokiniai turėjo galimybę praleisti dieną lauke, pajudėti, pažaisti. 


Paskutinį kartą redaguota: 2019-05-31 15:45
Prenumeruokite naujienlaiškį ir visas naujienas sužinokite pirmi