Naujiena

Blaivios pramogos vietoj alkoholio

2019 06 18

Savo gyvenimo pavyzdžiu mėgino įkvėpti jaunimą, ragino nepasiduoti netinkamai draugų įtakai. Netradicinės pamokos metu mokiniai galėjo išgirsti, kaip reikia pasitikėti savimi, savo idėjomis ir nebijoti drąsiai veikti tai, ką mėgsti, kad ateityje darbas taptų mėgstama veikla.

Buvo kalbama apie tai, kad galima linksmintis ir gyventi, ir be alkoholio tik reikia pačiam tai suvokti.  Patarimų, kaip atsisakyti priklausomybių, šis žmogus nedalino. Sako, kad kiekvienas turi rasti sau tinkamą variantą. Tačiau pats geriausias metas yra DABAR. Simonas neabejoja, kad surasti bendraminčių, kurie negeria, nėra sunku – Lietuvoje sąmoningai alkoholio atsisakančių žmonių vis daugėja.

Mokyklose besilankantis svečias pristatė savo organizuotas stovyklas, dviračių žygius nuo Vilniaus iki Palangos, festivalius. Beje, drąsiausiems mokiniams nusišypsojo fortūna, jiems buvo įteikti nemokami pakvietinimai apsilankyti festivalyje Varom!

Pats sau dažnai meta iššūkius, vieni tokių – numynė dviračiu nuo Vilniaus iki Paryžiaus, 30 dienų kiekvieną žiemos dieną maudėsi eketėse, kiekvieną dieną nueina užsibrėžtą žingsnių skaičių, o dabar siūlo visiems išsikelti sau tikslus, mesti iššūkius, jų siekti ir niekada nepasiduoti. Savanoriaujant, keliaujant, stovyklaujant ir išeinant iš savo komforto ribų žmogus pradeda geriau save pažinti.

Įdomu klausytis tikrų gyvenimo patirčių, kodėl verta rinktis gyvenimą be svaigalų ir sveiką gyvenseną.

VSPS Ieva Kalvinskaitė


Paskutinį kartą redaguota: 2019-07-11 13:38
Prenumeruokite naujienlaiškį ir visas naujienas sužinokite pirmi