Naujiena

Konkursas: "judėk judėk ir netingėk"

2019 05 30

Žiežmarių gimnazijos 3a klasės mokiniai dieną pradėdavo mankšta sporto aikštelėje. Tai sveika ir linksma.

Trečiąją konkurso savaitę Rumšiškių Antano Baranausko gimnazijos 2b klasės mokiniai dalyvavo žygyje po Kernavės piliakalnius. Tai buvo tikras ištvermės išbandymas, kai teko įkopti net į keturis piliakalnius!

Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazijos 6b klasės mokiniai  visą savaitę sportavo  judriųjų  pertraukų metu.

Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazijos  5e klasės mokiniai žaidė  žaidimą "Surask sveikatos lobį" .

Žiežmarių gimnazijos 5b klasės mokiniai aktyviai dalyvavo sportinėse veiklose. Gegužės 24 d. integruota pamoka lauke ,,Skaitome, judame ir gyvename sveikai". Mokiniai dalyvavo skaitymo maratone (kas greičiau perskaitys) ir tada sportinėje veikloje (kas daugiau bus judrus ir atliks daug judėjimo pratimų).

Žaslių pagrindinės mokyklos ketvirtokai antradienį dalyvavo lengvosios atletikos trikovės varžybose. Mergaitės laimėjo antrą vietą. Trečiadienį: Sportavome ir žaidėme Bažnyčios slėnyje. Ketvirtadienį: Žaidėme pasitikėjimo ir bendradarbiavimo žaidimus. Penktadienį: Mokėmės integruotai Kauno zoologijos sode. Ne tik  sužinojome apie gyvūnus, skaičiavome naudodamiesi įvairiais matavimo vienetais, bet ir daug judėjome pėsčiomis, dūkome ant batuto.

Žiežmarių gimnazijos  5a klasės mokiniai per klasės valandėlę turėjome viešnią, Laimą Morkūnienę. Ji yra folklorinio ansamblio ,,Žilvita“ vadovė ir vienos iš mergaičių mama. Mokiniai išgirdo informaciją apie kultūros darbuotojo darbą, o svarbiausia mokėsi  šokti šokį ,,Jadvygos polka“. 

 Trečią veiklos savaitę Žiežmarių mokyklos-darželio 2 klasės mokiniai sportuoti nukeliavo į prie Strėvos įrengtą aikštyną. Stiprino kojų ir rankų tvirtumą mankštindamiesi su įvairiais treniruokliais. Vaikams patiko. Jie pažadėjo ir vasarą čia ateiti pasportuoti.

Žaslių pagrindinės mokyklos 3 klasės mokinių veiklos:

Gegužės 21 dieną dalyvavome Kaišiadorių rajono savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų 2018-2019 m.m. sporto žaidynių Lengvosios atletikos trikovės (2008 m. gim. ir jaunesn.) varžybose. Mergaičių komanda užėmė II vietą. Bendri komandiniai rezultatai - III vieta.

Gegužės 22 dieną kūno kultūros pamoka vyko prie Žaslių ežero.

Gegužės 24 dieną lankėmės Kauno zoologijos sode. Ekskursiją užbaigėme pramogomis ant batuto.

Rumšiškių Antano Baranausko gimnazijos 1a klasės mokiniai dalyvavo gimnazijoje paskelbtoje „Judėjimo savaitėje“. Rytais darė mankštą, kaip vaikai sako: „reikia mums prasijudint“, daug žingsnelių nužingsniavom, į mokyklą ir iš jos, pagal galimybes, ėjome pėsčiomis ar važiavome dviračiu. Na, ir džiaugiamės, kad šią savaitę mus džiugino šiltas oras, kuris leido mums praleisti kuo daugiau laiko lauke. O ką gi dar vaikai dažniausiai gali veikti lauke – žaisti!


Paskutinį kartą redaguota: 2019-06-04 07:38
Prenumeruokite naujienlaiškį ir visas naujienas sužinokite pirmi