Naujiena

Piešimas ant marškinėlių

2020 03 05

Ar jums teko sutikti žmogų, kuris gavęs galimybę laisvai piešti, atsipalaidavęs kūrybos procese, po to pasakytų, kad piešimas jam nepatiko arba sukėlė neigiamų emocijų? Tikriausiai - ne.
Laisvai piešiant, piešimu išreiškiant savo emocijas, kyla noras panaudoti įvairias spalvas, netgi išgauti naujas, maišant jas tarpusavyje. Piešimas ramina, žmogus tuo metu turi galimybę pabūti su savimi, išreikšti save taip, kaip galbūt negali padaryti žodžiais. Vien jau saviraiška piešiant yra svarbi ir naudinga kiekvienam, tiek mažam, tiek vyresniam vaikui. O kai piešiama kartu su klase, tai padeda ne tik geriau pažinti save ir draugus, savo elgesį, bet ir suvokti savo jausmus, suprasti klasės draugus ir iš viso kūrybos proceso pasiimti daug kitų svarbių ir kiekvienam naudingų dalykų.
Bendravimo, klasėje kartu kuriant ,turės galimybę Kaišiadorių rajono mokyklų mokiniai. Kaišiadorių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras nupirko edukacinę programą "Piešimas ant marškinėlių". Linkime visiems  labai smagaus ir laiko.
Visuomenės sveikatos specialistė
Audronė Petraškienė

Paskutinį kartą redaguota: 2020-03-05 15:30
Prenumeruokite naujienlaiškį ir visas naujienas sužinokite pirmi