Naujiena

Veido ir kūno priežiūros paslaugos turi būti teikiamos saugiai: priminti reikalavimai

2022 04 19

Kokius reikalavimus turi atitikti patalpos, kad jose būtų galima teikti veido ir kūno masažo paslaugas, kokių leidimų reikia tokiai veiklai vykdyti, kaip užtikrinti higienos reikalavimus – į šiuos ir kitus specialistams aktualius klausimus Lietuvos masažuotojų asociacijos organizuotuose mokymuose atsakė Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) Vilniaus departamento atstovai.

„Atsižvelgiame į paslaugų teikėjų poreikius, bendradarbiaujame su jais, siekdami užtikrinti, kad specialistai gautų išsamią informaciją, kaip paslaugas teikti saugiai. Tai neabejotinai yra visų mūsų – ir verslo, ir atsakingų institucijų – prioritetas“, – sako pagrindinius reikalavimus teikiant saugias veido ir kūno priežiūros (masažo) paslaugas renginyje pristačiusi NVSC Vilniaus departamento Visuomenės sveikatos saugos skyriaus patarėja dr. Rūta Maceinaitė.

Lietuvos masažuotojų bendruomenės nariams, su kuriais NVSC pastaraisiais metai stiprina bendradarbiavimą, suteikta išsami informacija apie aktualius teisės aktus, reglamentuojančius veido ir kūno priežiūros (masažo) paslaugų teikimą, išsamiai paaiškinta, kokius reikalavimus turi atitikti patalpos, kuriose norima teikti šias paslaugas, taip pat pristatyti reikalavimai darbuotojams. Be to, daug dėmesio skirta leidimo-higienos paso, be kurio šios veiklos vykdyti negalima, išdavimo tvarkai pristatyti. 

Su NVSC Vilniaus departamento parengtu pranešimu galite susipažinti čia


Paskutinį kartą redaguota: 2022-04-19 09:17
Prenumeruokite naujienlaiškį ir visas naujienas sužinokite pirmi