Privalomasis higienos įgūdžių mokymas

PRIVALOMAS HIGIENOS ĮGŪDŽIŲ MOKYMAS

Kreiptis: Arvydas Raskilas tel. nr.  8 346 51502 arba 8 670 79448

Adresu: Gedimino g. 85, Kaišiadorys

Privalomas higienos įgūdžių mokymas apgyvendinimo ir kitas (ne maitinimo) paslaugas teikiantiems darbuotojams (6 ak. val.)

Kam skirtas mokymas

Skirtas apgyvendinimo ir kitas (ne maitinimo) paslaugas teikiantiems darbuotojams (bendrabučių, viešbučių, pensionų, vaikų ir suaugusiųjų globos įstaigų, nakvynės namų, kaimo turizmo sodybų ir kitų susijusių su apgyvendinimu, darbuotojams bei teikiantiems pagalbą namuose, pirčių, baseinų, saunų, plaukų priežiūros, veido ir kūno priežiūros, nagų priežiūros, tatuiravimo, ilgalaikio (permanentinio) makiažo, papuošalų vėrimo ir kitas grožio bei sveikatingumo paslaugas teikiantiems darbuotojams).

Privalomas higienos įgūdžių mokymas darbuotojams, dirbantiems galimos profesinės rizikos sąlygomis (6 ak. val.)

Kam skirtas mokymas

Skirtas darbuotojams, dirbantiems galimos profesinės rizikos sąlygomis (kenksmingų veiksnių aplinkoje ir pavojingą darbą).

Privalomas higienos įgūdžių mokymas darbuotojams, kurių veikla susijusi su maisto produktų apdorojimu, išdavimu ir maitinimu (6 ak. val.)

Kam skirtas mokymas

Skirtas darbuotojams, kurių veikla susijusi su maisto produktų apdorojimu, išdavimu ir maitinimu (maisto produktų, jų priedų, žaliavos gamybos, žvejybos, prekybos, tiekimo, transportavimo, sandėliavimo ir maitinimo įmonių darbuotojams, tarp jų: stiuardesėms, keleivinio transporto palydovams, laivų virėjams, jų padėjėjams, bufetų ir produktų sandėlių darbuotojams).

Privalomas higienos įgūdžių mokymas formaliojo ir neformaliojo švietimo bei ugdymo įstaigų darbuotojams (6 ak. val.)

Kam skirtas mokymas

Skirtas formaliojo ir neformaliojo švietimo bei ugdymo įstaigų (ikimokyklinio ugdymo, formaliojo ir neformaliojo švietimo, kvalifikacijos tobulinimo įstaigų, mokyklų, psichologinių ir pedagoginių tarnybų) darbuotojams.


Paskutinį kartą redaguota: 2019-05-31 13:30
Prenumeruokite naujienlaiškį ir visas naujienas sužinokite pirmi